İletişim Çözümleri

İletişim Çözümleri

İletişim Çözümleri

Geleneksel görüntü çözümlerinin yetenekleri sınırlı olduğundan, verimliliği düşük olmakta; zaman kaybına ve kalitesiz iletişime sebep olmaktadır. Bu dezavantajları ortadan kaldırmak için kullanılan Telepresence çözümleri, bir kurumun iletişim ihtiyaçlarını bütünleşik bir sistemde birleştirerek yüksek kaliteli ve uyarlanabilir bir ortamı uçtan uca güvenli hale getirmektedir. Yüksek kaliteli ses ve canlı görüntü ile aynı odadaymış gibi gerçek bir toplantı deneyimi sunan Telepresence sistemleri, etkileyici, yenilikçi, güvenli ve kullanımı kolay uygulamaları, düşük maliyetiyle yatırımlarınızı korumanızı sağlamaktadır.

Günümüzde giderek artan geniş bant iletişim ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen yeni nesil iletişim sistemlerinin kullanımı ile, aynı veri hattı üzerinden ses ve görüntünün aktarıldığı uygulamalar yaygınlaşmaktadır. Bu sebeple, aynı hat üzerinden ses iletişimini sağlayan ve ölçeklenebilen IP tabanlı çözümler, son kullanıcılara kolaylık sağlamakta ve işletmelerin sürdürülebilir telekom maliyetlerini azaltmaktadır.

Dataproses olarak, kişisel ya da kurumsal donanım çözümlerimiz ile sesli ve görüntülü telefon uygulamalarından masaüstü görüntülü telefonlara; video konferans ve telepresence çözümlerine kadar uçtan uca kurumsal çözümler sunmaktayız.

Ses çözümlerinin bir parçası olan IP telefon çözümleri, ev ve iş ortamında kullanım kolaylığını en üst seviyeye çıkarmaktadır. IP telefonlar ile geleneksel telefon hizmetlerinin IP tabanlı sistemler üzerinden yüksek kalitede verilmesinin yanı sıra
telefona bağlanan bir bilgisayar ile internet bağlantısı da sağlanmaktadır.

IPTV, şifreli veya şifresiz TV kanallarının ve depolanan video içeriklerinin (Video on Demand), IP (Internet Protocol) paketlerine dönüştürülerek geniş bant internet erişim teknolojileri üzerinden son kullanıcıya ulaştırılmasıdır. IPTV’de yükselen trend, sadece TV kanallarını müşteriye internet protokolü üzerinden sunmaktan farklı olarak, zengin içerikli Video on Demand kütüphanelerini ve interaktif servisleri bu platform üzerinden verebilmektir. Dataproses olarak servis sağlayıcılar için kolay yönetilebilir IPTV hizmetleri de sunmaktayız.

  • Telepresence Çözümleri
  • Sesli ve Görüntülü Haberleşme Çözümleri
  • IP Telefon ve IP Santral Çözümleri
  • IPTV Çözümleri

Hizmet ve Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetler

Danışmanlık Hizmetleri

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri

Proje Yönetim Hizmetleri

İş Sürekliliği Hizmetleri