Hakkımızda

Teklif Formunu Doldurup 7 Gün Ücretsiz Deneyin!

Biz Kimiz?

Bilişim sektörüne 2010 yılında Bilişim ve İletişim sistemlerinde Güven ilkesiyle adım atan Data Proses; son teknolojiyi, rekabetçi fiyatları ve eksiksiz destek hizmetleriyle Türk BT pazarına sunmak amacıyla kurulmuştur. Kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle, kaliteden ödün vermeksizin, en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini, en uygun fiyatla pazara sunabilmektedir. Sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile teknolojide güven sloganı çerçevesinde eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.

Kendi alanında dünya devi olan şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla, her yapı ve ölçekteki kurumsal müşterilere, her türlü BT ürün ve çözümünü sunmaktadır.

Organizasyon ve iş süreçlerini yalın, bireysel ve kurumsal müşterilere olabildiğince az katmanla ve direkt erişmeye yönelik olarak yeniden düzenleyen Data Proses, böylelikle gereksiz tüm maliyetleri ortadan kaldırarak elde edebildiği rekabetçi fiyatlarını Türk BT pazarına yansıtmaktadır.

Değerlerimiz

campaign-creators-gMsnXqILjp4-unsplash (1) (1)
Misyonumuz:

Müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, topluma ve tüm paydaşlarına değer katmak suretiyle tercih edilen çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz:

Sistem entegratörü rolüyle; bilişim sektörü bölgesel pazarında teknolojiye yön veren şirketler arasına girmek.