Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

TELİF HAKKI DATAPROSES BİLİŞİM VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.‘E AİTTİR.

DATAPROSES bütün haklarını saklı tutar.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve kayıplardan dolayı DATAPROSES, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticileri, Çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve DATAPROSES’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

DATAPROSES sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları DATAPROSES’e ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

DATAPROSES sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

DATAPROSES sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin DATAPROSES internet sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

DATAPROSES sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Bilgilendirme ve Sorumluluk

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır.
DATAPROSES iş bu internet sitesi aracılığı ile gizli veya mülkiyeti başkalarına ait bilgi elde etmek istememektedir.
Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette DATAPROSES tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

DATAPROSES, bu internet sitesi aracılığı ile ulaşacağınız hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir taahhüt veya beyanda bulunmamaktadır.
İş bu internet sitesinden veya bu sitedeki bağlantılarda yer verilen bilgileri kullanmadan doğan riskler bu bilgileri kullananlara aittir.

Değişiklikler

DATAPROSES iş bu şartları dilediği zaman değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkarabilir.
DATAPROSES, herhangi bir güncelleme veya değiştirme öncesinde iş bu internet sitesi kullanıcılarını bilgilendirmekle yükümlü değildir.

Finansal Bilgiler

DATAPROSES sitesinin herhangi bir linkinde finansal veriler sunulmuş ise bu finansal veriler yalnızca bilgi amaçlı olup, hiçbir ticari amaç taşımamaktadır.
DATAPROSES iş internet sitesi veya hiper bağlantılı diğer bir internet sitesinin kullanılması sonucunda doğacak kar kaybı, işin aksaması, bilgi işlem sistemlerindeki program veya başka verilerin kaybı da dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan ötürü, bu nevi zarar ihtimalleri kendisine açıkça haber verilmiş olsa bile hiç kimseye karşı sorumlu değildir.

DATAPROSES’e ait olmayan bir internet sitesine giriş yaptığınızda girdiğiniz internet sitesinde DATAPROSES logosu olsa bile, lütfen girdiğiniz sitenin DATAPROSES sitesinden bağımsız olduğunu ve bu sitenin içeriği üzerinde, DATAPROSES’in hiçbir kontrolü olmadığını biliniz.

Güvenlik

DATAPROSES sitesini ziyaret ettiğinizde, web serverlarımız standart olarak size internet hizmet sunucunuz tarafından verilen IP adresinizi, bize ulaşmadan önce bulunduğunuz web sitesini, bizim sitelerimiz üzerinden ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaret tarihi ve süresini kayıt eder.
DATAPROSES internet sitesinde koruma amacı ile teknik ve organizasyonel açıdan güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Güvenlik önlemlerimiz teknolojik ilerlemeler ile birlikte sürekli gelişme içerisindedir.