Altyapı ve Proje Çözümleri

Altyapı ve Proje Çözümleri

Altyapı ve Proje Çözümleri

Dataproses olarak sunduğumuz Altyapı ve Özel Proje Çözümlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uyarlayabiliyor ve var olan ortama entegre olmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede, sistem odası ihtiyaçlarına yönelik tüm kablolama hizmetlerini, yükseltilmiş taban ve asma tavan uygulamalarımı, iklimlendirme sistemlerini, UPS sistemlerini ve yangın söndürme sistemlerini içeren projeleri hazırlıyoruz. Bunlara ek olarak sistem odasında bulunan bileşenlerin, uzaktan izlenmesini sağlayan çözümümüzle entegrasyon sağlayarak tek noktadan yönetimini sağlıyoruz.

Günümüzün ilerleyen ve gelişen teknolojik değişimleri doğrultusunda, ihtiyaç duyulan güvenlik çözümlerinin sağlanmasında, kamera sistemleri ve ilgili izleme ve yönetim çözümleriyle, öne çıkmaktayız.

GSM, WiMAX ve kablosuz tüm sistemlerin altyapılarına yönelik kule, direk, topraklama ve devreye alma hizmetleri konusunda çözüm üretiyoruz.

Günümüzün enerji tasarrufu vizyonu olan Akıllı Bina Yönetim Sistemleri konusunda, Dataproses, uyguladığı çözümlerle öncü bir rol oynamaktadır. Akıllı Bina Yönetim Sistemleri, artık bir çok yeni binada kullanılmaktadır ve özellikle tercih edilen bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu teknolojinin kullanıldığı binalarda, iklimlendirme, enerji tasarruf yönetimi, yangın söndürme sistemi, hırsız alarm sistemini bir merkezden yöneterek kontrolü sizlere vermektedir.

Yönetemediğiniz ve uzaktan gerçek zamanlı veriyi alamadığınız hiçbir donanım işinize yaramayacaktır. Dataproses’in yenilikçi yaklaşımı ile geliştirilen Uzaktan Veri Alma, İzleme ve Yönetimi ile her türlü veri üreten donanım uzaktan gerçek zamanlı yönetilebilmektedir.

Kent yönetiminde söz sahibi olan Belediye, İl Sağlık Müdürlüğü, Emniyet, İl Özel İdaresi ve diğer İl Müdürlüğü bazında çalışan kurumların, bünyelerinde oluşturdukları verileri kanunların verdiği yetkiler dahilinde Valilik bünyesinde kurulacak AFAD merkezlerinde paylaşması gerekliliği günümüzün en önemli konuları arasındadır. Dataproses, bir afet anındaki gereksinimler ışığında Kent Güvenlik ve Plaka Tanıma Sistemleri geliştirerek, il ve ilçe bazındaki kurumların verilere en hızlı ve doğru şekilde ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Dataproses olarak, müşterilerimize uçtan uca çözüm sunmak, proje maliyetlerini azaltarak yüksek seviyede performans sağlamak amacıyla profesyonel anlamda hizmet sunmaktayız.

Hizmet ve Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetler

Danışmanlık Hizmetleri

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri

Proje Yönetim Hizmetleri

İş Sürekliliği Hizmetleri